Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej w Boćwince zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto babci i dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Tak było i tym razem.

15 lutego przedszkolaki, zerówka oraz klasy 1-3 zaprosiły swoich najukochańszych dziadków i najukochańsze babcie na walentynkowe obchody ich święta.

Dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Bawiąc do łez swoich gości pokazem tańców. Dziadkowie i babcie zostały obdarowane własnoręcznie przez dzieci przygotowanymi prezentami. Ale to nie wszystko. Babcie i dziadkowie razem ze swoimi wnukami włączyli się do zabawy. Wspólnie zatańczyli, w kąciku kreatywnym tworzyli pamiątkowe ozdoby z masy solnej oraz mieli szansę wykazać się podczas zajęć z programowania budując jak najwyższą wieżę. Po takiej ilości atrakcji dziadkowie i babcie mogli odpocząć i posmakować pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.